02 Eylül 2015

Hepsiburada.com Olmayan Ürün Satılması!

Hepsiburada.com'dan Kraft marka oto yükselticisi siparişim 7 gün sonra ürünün olmadığı tespit edilerek yerine yeni ürün teklif edilmiştir. Bu değişimi telefonla ve mail ile kabul ettiğimi beyan etmeme rağmen sisteme işlenmemiş ürün 10 gün olmasına rağmen hala elime ulaşmamıştır.

Site sayfasında temin edilemeyen ürün satışı yapılmakta olup benim siparişim ile ürünün olmadığı anlaşılmıştır. Bu süre zarfında ürün satışı devam etmiştir. Kendileri tarafından farklı ürün teklif edilmiş, ürün kabul edilmesine rağmen işlemi yapılmamıştır.

Bu süreci telefon ile takip etmem de cabası.

Aykut 46 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2015

    Sayın Aykut P. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WOS-378-79864 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön