Hepsiburada.com Olan Ürünü 1 Haftada Kargolayamadı

Özşir B. |

Hepsiburada.com yetkilisi A** Ö**bey ve diğer aradığım müşteri temsilcilerinin dikkatine.

4 gün önce aldığım ürünü hala distribütörden temin edemediler. Distribütörü ilk gün aradım. Ürün ellerinde ama sipariş geçilmedi dendi. Bu 5 gün boyunca devam etti.dilerseniz iptal edebilirsiniz dilerseniz 3 gün daha bekleyebilirsiniz dediler. Sonrasında bunu 7 günde gönderebilirize döndü. Siparişi sorgulamak için aradığımda 24 ünde çıkacak dendi.

Aynı ilde 5 günde ürünü temin edemeyen siteye ve defalarca aramama rağmen dönmeyenleri şiddetle kınıyorum. Beni tam 1 hafta mağdur ettiler. Ürünün gelip gelmeyeceği de belli değil. İlgisizlik hat safhada. Dilerseniz siparişi iptal edebilirsiniz diye mail attılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:22

  Sayın Özşir B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZCS-241-49872 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri