12 Haziran 2015

Hepsiburada.com Öğleden Sonra Değişen Fiyat!

11.06.2015 sabahı Hepsiburada.com'da Cafe Fernando isimli kitap isme özel imzalı ibaresiyle, 59,9 TL'den satılıyordu ve 12 Haziran'a kadar geçerlidir yazıyordu. Satın alma öğlen yapmak fiyat 71,5 TL'ye yükseldiğini gördüm ve isme özel imzalı ibaresiyle 12 Haziran'a kadar geçerlidir yazmıyordu.

Sorun olduğunu düşünerek Google'da arama yaptığımda Hepsiburada.com'un reklamı çıkıyordu ve fiyat 59,9 TL isme özel imzalı yazıyordu. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, fiyatın 71,5 TL olduğunu yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bu görüşmeden sonra sepetime eklediğim ürünle ilgili mail geldi ve fiyat 59,9 TL yazmasına rağmen siteye girince yine 71,5 TL oldu. Sorunla ilgili bilgi rica ediyorum.

Firuze 320 Okunma

Cevaplar

  • Firuze'nin Teşekkür Mesajı15 Haziran 2015

    Hepsiburada.com aradaki fiyat farkı kadar hediye çeki gönderiminde bulundu, kitabı ilk gördüğüm fiyattan aldım. Ancak maalesef imzalı olarak teslim alamıyorum, bu nedenle şikayetimle ilgili olarak memnuniyetim yüzde yüz değil. Yine de hızlı çözüm için teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Haziran 2015

    Sayın Firuze B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EDE-778-58690 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön