10 Temmuz 2015

Hepsiburada.com Ödenmiş Kargo Ücretinin Üstüne Tekrar Çok Daha Fazla Kargo Ücreti Ödedim.

Dün kargomu almaya gittiğimde Yurtiçi Kargo şubesine benden tekrar kargo ücreti istediler. Bu ücret 16 TL idi. Sırf bu yüzden evde bulunan arkadaşım kargoyu eve gelince almadı. Ben 2 gün önce aradım söyledim durum düzeltilecek dendi.

Dün almaya gittiğimde düzeltilmedi. İnternet üzerinden 4 TL kargo ücreti ödedim tekrar 16 TL istediler. Kargo evime bu sorun yüzünden teslim etmedi ben ödediğimi söylediğim için. Ben kargoya gidip kendim almak zorunda kaldım. Müşteri hizmetleri sorun çözümünde yetersiz kaldı. Yardımcı olmadılar.

Mehmet 229 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın Mehmet Kürşat A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan JZT-809-20847 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön