07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ödemesini Yaptığım Ürün İçin 1 Aydır Bekletiliyorum!

10.04.2013 tarihinde kitaplık ve yataktan oluşan bir sipariş için ödemede bulundum. Yatak hızlı bir şekilde teslim edildi. Kitaplık için 2 hafta kadar bekletildim. Ürün elime ulaşmadığı için yerine kitaplık aldım. Siparişimle ilgili müşteri hizmetleriyle 2 defa yazılı olarak 1 defada telefon yoluyla irtibata geçtim durumu anlattım.

Tedarikçi kaynaklı aksaklık olduğunu ve iptal talebimin tedarikçiye bildirileceği söylendi halen bekliyorum ve her bir görüşmem sonrası 10 gün bekletiliyorum. Yanıt olarak atılan mailde, faturanın bir nüshasını doldurarak ürün iade edebileceğim belirtilmiş, ancak elime bile ulaşmayan bir ürüne nasıl iade formu doldurulur anlamış değilim. Ürünü Almak istemiyorum!

Lütfi 32 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi 19 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik herhangi bir iletişim kurulmamıştır. Bugün itibariyle ürün için ödeme yapalı 1 Ay 10 gün olmasına rağmen Halen ürün gönderilmemiştir. İptal talebime yönelik ne bir kabul veya para iadesi, ne de ürünün gönderi bilgileri tarafıma iletilmiştir. Müşteri hzimetleri tarafımca aciliyet bildirilerek yeniden aranmıştır. Ancak süreçle ilgili şu ana kadar telafi edici bir adım atılmamış olup, bekletilmeye devam edilmekteyim. İsmi bilinen bir e ticaret sitesi, bir kurum yakışmayan, basit tutumlar bunlar ! sorunumla ilgilenilmesini, mağduruiyetimin giderilmesini bekliyorum.! aksi taktirde yasal yollardan hakkımı arayacağıma emin olabilirsiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Lütfi A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön