Hepsiburada.com Ödeme Yapılmadı.

Cihat Erhan K. |

4 Ağustos Salı Günü 60855390 numaralı alış verişi yaptım ve sonrasında gördüm ki yanlış seri sipariş vermişim anında iptal ettim. Ama 8 gündür hemen hemen her gün arıyorum 7 veya 8. kez müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen halen ve halen ödeme geri yapılmadı.

Sözde vantilatör alacaktık sıcakları geçirelim diye kredi kartının son limitini de o kullanınca ve geri ödenmeyince ne vantilatör alabildik ne de azda olsa serinleye bildik. Hepsiburada.com'da böyle yapıyorsa biz internetten alışveriş hiç yapmayalım.!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Erhan K.
  12 Ağustos
  16:43

  Şikayetvar.com'a teşekkür etmek istiyorum. 8 Gündür müşteri hizmetleriyle görüşüp hiçbir sonuç alamadığım olayı 1-2 saatte Hepsiburada.com'un ilgilisini çekmeme ve ödemenin geri yapılmasına yardımcı olduğu için. Ödeme henüz gerçekleşmedi ama en azından 2 farklı müşteri hizmetlerinden personel mail attı ödemeniz yapılmıştır diye. Teşekkürler ŞikayetVar

 • 12 Ağustos
  14:31

  Sayın Cihat Erhan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CLX-722-44219 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri