13 Şubat 2014

Hepsiburada.com Ödeme Yanıltmacası!

Bugüne kadar İnternet üzerinden sayısız kere taksitli ve peşin alışverişler yaptım ve çok şükür kredi kartı kullanmayı da bilgisayar kullanmayı da yeterince iyi biliyorum. Ocak ayında Hepsiburada.com üzerinden yaptığım alışverişte taksitli ödeme yapmış olmama rağmen kredi kartımdan peşin ödeme işlemi gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili 2 farklı şikayet talebi oluşturmama rağmen hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Ben bu konuda mağdur oldum.

Gökhan 34 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 22 Şubat 2014

  Firma herhangi bir çözüm sunmadı. Lütfen alışveriş yapacağınız noktaların müşteri memnuniyetine verdiği önemi ve güvenirliğini kontrol edin

 • Gökhan 13 Şubat 2014

  Hep laf hep laf..

 • Gökhan 13 Şubat 2014

  Sizden herhangi bir çözüm alamadığım için insanları uyarmak amacıyla konuyu buraya taşıdım. Daha pek çok kez yazıp çözüm bulamadığım konunun burada dile getirilişinin üzerini kapatmaya çalışmayın lütfen. "Çözüm süreci" diye adlandırdığınız şeyin benim mesaj kutuma düşmüş şekli aşağıdadır. Cevap: Merhaba, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili ulaşmaktayız. Sipariş sırasında ödeme seçenekleri onayınıza sunulmaktadır. Tarafımızca sonradan değişiklik yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın Gökhan A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KME-733-49163 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön