25 Kasım 2015

Hepsiburada.com Ney Enstrümanı İade Şartlarında Yazılmamasına Rağmen İade Almıyor!

Bir ney almaya karar vermiştim Hepsiburada.com'dan gördüğüm ney'i aldım. Satın alma sayfasında her yere baktım '14 gün içinde iade edebilirsiniz! ' yazıları mevcut ve iade edilemez tarzında bir ifade de herhangi bir yerde yazmıyor. İade şartlarını okudum ve iade edilemeyen ürünlerde hiçbir enstrüman kategorisinin yer almadığını gördüm. Buna güvenerek siparişimi verdim ve ney elime ulaştı. Daha sonra bilen arkadaşlarıma göstererek kalitesi hakkında bilgi aldım. Ancak ney'in kalitesiz olduğunu gördüm ve iade etmek istedim. Ancak site bana kanun gereği iade alamayız dedi. Herhangi bir ifade olmamasına rağmen iade almadılar. İade şartları derhal güncellensin ve iadem gerçekleşsin!

Eşref 51 Okunma

Cevaplar

 • Eşref30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. Yürürlükteki tüketici kanunu gereği, ambalajı açılmış üflemeli enstrüman ürüne dair iade talepleriniz maalesef kabul edilememektedir. Daha fazla yardımcı olamadığımız için özür dileriz. Saygılarımızla. Bana verdikleri cevap budur. Hala papagan gibi ayni seylerden bahsetmektedirler. Sitelerinde gerekli duzenleme yapmalarini ve uflemeli enstrumanlarin iade edilemeyecegini satin alma sayfalarinda yazmalarini, hiç olmazsa iade sartlarinda bu grubu eklemelerini rica ediyorum!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Kasım 2015

  Sayın Eşref T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IUC-793-72895 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Eşref28 Kasım 2015

  sipariş numaram: 54316384

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Kasım 2015

  Sayın Eşref T. Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön