Hepsiburada.com Nerede Olduğu Belli Olmayan Ürün!

Semih D. |

10.10.16 tarihinde Hepsiburada.com adresinden TV ünitesi siparişinde bulundum. Siparişi verirken en geç 13.10.16 tarihinde kargoya verileceğine dair ibare yer alıyordu. Bugün ayın 17'si ve benim ürünüm hala bana ulaşmadı. İnternet sitelerinden kayıt oluşturuyorum dikkate alıp dönüş yapılmıyor. Çağrı merkezini arıyorum kargoda gözüküyor cihazınız diyor hangi şubede diyorum kargo sitesinde sorunla karşılaşıyorum diyorlar. Bu nasıl sorumsuz bir firmadır? Bu nasıl vurdumduymaz bir firmadır? Bugün merdiven altı bir mekandan bile ürün sipariş ettiğimde 2-3 gün içinde elime ulaşıyor. Siz 1 haftada müşterinize herhangi bir dönüş dahi yapmıyorsunuz!

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  13:44

  Sayın Semih D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TZN-578-59901 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri