23 Nisan 2013

Hepsiburada.com Nerde Bu Gözlükler!

09. 04. 13 tarihinde hepsiburdadan LG TV + 2 Adet 3D Gözlük hediyesi ile siparişi verdim. Hızlı gönderi olan ürün ertesi gün elime ulaştı fakat içerisinden gözlükler çıkmadı. Bugün 22. 04. 13 hepsiburadayı 3er 4er gün aralıklarla 4 kez konuyla ilgili aramama rağmen alabildiğim tek cevap biz konuyu ilgili bölüme ilettik cevap bekliyoruz.

Peki bu cevap nezaman gelebilir? Biz konuyu ilettik bekliyoruz sizde bekleyin. Peki ne kadar? bilmiyoruz. Gözlükler elime nezaman ulaşır? Bilmiyoruz. Ulaşır mı? Biz konuyu ilettik bekliyoruz. Gibi baştan savma cevaplar dışında herhangi bi yanıt alamıyorum. Karışıklığın derhal çözülmesini istiyorum. Olmayan ürünü neden sattığınızın cevabınıda!

Utku 27 Okunma

Cevaplar

  • Utku 02 Mayıs 2013

    Bugun 02.05.2013 Gozluklerden hala haber yok!!!!

  • Utku 26 Nisan 2013

    Bugün 26.04.13 hepsiburadadan hala haber yok sabır tasımıyım test ediyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Utku E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön