05 Aralık 2013

Hepsiburada.com Ne ürünü Yolluyorlar Nede Cevap Veriyorlar!

03.12.2013 saat : 08:57'de 24 saat kargo denilen ürün için parayı ödediğim anda "siparişiniz hazırlanıyor 1 Adet Paketleme işlem sırasına alındı." yazısı bugün oldu hala aynı yollanmadı sordum "Cevap:
(03.12.2013 20:08:13) Siparişinizde bulunan ürününüz tedarik edilmiş olup hazır durumdadır. Hazır durumda bulunan ürününüz en kısa süre içerisinde adresinize gönderilmek üzere
kargoya verilecektir" o günden beri 4 adet mesaj attım hiçbirine cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar nede ürünü yolluyorlar. hepsiburada.com'u buradan şikayet ediyorum..

Billur 65 Okunma

Cevaplar

  • Billur 09 Aralık 2013

    kendi bilgileri yokki bilgilendirme yapsınlar 04.12 gönderim tarihli hızlı gönderi olduğu halde ve hatta siparişiniz hazır gün içinde gönderilecektir yeniden kayıt açtım dendiği halde yine yollamadılar ve 2 gün önce verdikleri mesajda ürün için hızlı gönderi değildir 08.12 tarihinde gönderilecektir yani hepsi birbirinden habersiz.com olarak isimlerini değiştirsinler bence müşteri memnuniyeti ise sıfır.

  • Billur 09 Aralık 2013

    bir daha asla hepsiburadan alışveriş yapmam kendilerinden bile haberleri yok

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Aralık 2013

    Sayın Billur S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön