Hepsiburada.com Ne Güzel Gönderdiler Ama...

Mehmet A. A. |

Acil lazım olan ürünlerde Hepsiburada dan "Hızlı Gönderi" ürünlerini seçiyorum. xx Saat, xx dakika içerinde sipariş verilirse bugün kargoda ibaresi yazıyor. Son zamanlarda ne zaman hızlı gönderi ürünlerini alsam kargoya vaat edilen gün olan aynı günde verilmiyor.

Bununla ilgili çağrı merkezini defalarca aradım. Sözlerinde durmamayı normal sürekli olan bir şeymiş gibi karşılıyorlar. Herhangi bir özür dileyen kimsede yok. Bununla ilgili Hepsiburada yetkililerinden açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A. A.
  09 Ağustos
  15:32

  Değerli kopyala yapıştır ile müşteri idare eder Hepsiburada Personeli,
  sabah yaptığım görüşmede arkadaşınız ürününü paketlenmekte olduğu söyledi. 4-5 saattir ürünüm paketleniyor mu? Siz devreye gidip depoya mail attığınız halde bir hard disk 4-5 saatte paketlenemiyor ise sizin hiçbir vasfınız hiçbir yaptırımınız yok. O zaman benim sizinle konuşmamın anlamı nedir? Ürün bana bugün lazımdı. Ürüne hızlı gönderi yazmanızın ne anlamı var o zaman? Ürün sayfasına "xx saat, xx dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargo" da yerine "xx saat, xx dakika içerisinde sipariş verirseniz bi ihtimal bugün verilir" yazmanızı tavsiye ederim. Ya da "hızlı gönderi" alıp ta kargoya verilemeyen müşteriler teker teker aranıp özür dilensin, ürün size acil lazımsa başka yerden alın biz yoğunuz yetişemiyoruz, ürünü satmak için sayfaya yazdığımız her şeyi yemeyin diye söylensin. Sizden harbi cevap bekliyorum, kopyala yapıştır değil.
  Çağrı merkezi yetkilileriniz toplantıdaymış, çıkınca beni arayacaklarmış. Tabi yersen
  Ürünümün bugün 18 den önce kargoya verileceğine söz veriyor musunuz?

 • 09 Ağustos
  15:28

  Sayın Mehmet A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZIX-387-17717 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri