23 Mart 2013

Hepsiburada.com Müşteriyle İlgilenmiyorlar!

11 martta ürün aldım. Ürüne kargoda sıvı akmış, ürünü hiç teslim almadım. Hepsiburada.com a defalarca kayıt açtırdım. Ürünü kontrol edip, ürün sağlamsa orijinal kutusuyla ve tüm aparatlarıyla beraber gönderilmesini talep ettim. 2 gündür dönüş yok.

Telefon ediyorum, kayıt açınız diyorlar, 19 martta kayıt açtım, kimse ilgilenmiyor. Sadece kayıt açın, kayıt açın. Hepsiburada.com bunu yapıyorsa diğer e-ticaret firmalarını düşünemiyorum. Acilen ürünümün kontrolünün yapılıp, sağlamsa tüm aparatlarıyla beraber gönderilmesini(mümkünse yurtiçi kargo dışında bir kargo ile) talep ediyorum. Üründe sorun varsa ve yenisi tedarik edilemiyorsa kırmızı modelinin gönderilmesini kabul edebilirim.

Turgay 61 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mart 2013

    64116394 nolu siparişiniz Eylül 2012 tarihine aittir. Şikayetvar.com üzerindeki bilgilerden ulaşılan üyelikte 11.03.2013 tarihine ait sipariş mevcut değildir. Tarafınza yrdımcı olunabilmesi için sipariş numaranızı doğru olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön