Hepsiburada.com Müşteriyi Umursamıyor.

Tolga T. |

Hepsiburada.com 'dan 28.11.2014 cuma günü satın aldığım ve 24 saatte kargoda sözü verilen Samsung marka LED TV, 8 gün sonra yani 06.12.2014 cumartesi halen elime ulaşmadığı gibi 01.12.2014 pazartesiden beri kargoya verilmiş görünüyor ancak müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen daha kargo takip numarasını bile veremediler ve her aradığımda sözde kayıt oluşturuyorlar ve 24/48 saat beklemek zorunda olduğumu ve bu süreçte mutlaka kargo takip numarası bilgisi verileceğini söylüyorlar.

Ancak attıkları mailde yalnızca yoğunluktan ve benzeri şeylerden bahsediyorlar. Bu süreç ne kadar devam edecek? Tükenmekte olan sabrımla bekliyorum ancak müşteriyi saf yerine koymalarından bıktım usandım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  16:00

  Sayın Tolga T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OZX-513-15302 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri