05 Kasım 2014

Hepsiburada.com Müşterisine Sahip Çıkmıyor.

Hepsiburada.com. Müşterisine sahip çıkmıyor, müşteri çeklerini sanki gizliyor, kargo gecikmesi sorununu kendin çöz diyor. Artık alış veriş yapmam mümkün değil. Hem para kazandıracağım hemde ilgisizlik göreceğim. Birde müşteri hizmetlerine şunu sordum üyelik nasıl iptal ediliyor diye edin demedim. Terbiyesizce benim üyeliğimi de sonlandırmış. Benim sipariş takiplerim iken sen beni ben istemeden nasıl üyelikten çıkarırsın.

Burhan 451 Okunma

Cevaplar

 • Burhan 07 Aralık 2014

  BİMER araştırınca, Kurnazlar evrakta bir sahtecilik daha yapıp.Kargo hasara uğradığı için iletmedik .şeklinde hepsiburada com ile ortak hareket edip paramı bir günde iade ettiler. Vatandaş ben sorunum kargon gelmediyse şikayet et diyecek kadar müşteriye saygısızlar...İş ciddileşince de ortak hareket edebilecek kadar hızlılar...Yani bunlar Hepsiburada.com ve Yurtiçikargo müşterisine karşı aşırı derecede SAYGISIZLAR...BİMER in sonucunu da paylaşacağım. Saygılar.

 • Burhan 06 Kasım 2014

  Diadermine Krem K/H Cilt 50Ml ürününüzün 906692608974 gönderi numarasıyla adresinize teslim edilmesi için Yurtiçi Kargoya bilgi verilmiş olup, teslimat süreciniz takibimizde olacaktır. DAHA TESLİM ETMEDİLER..

 • Burhan 05 Kasım 2014

  İşte bu. Yani insanı çileden çıkaran yurtiçi kargoya da cevap..

 • Burhan 05 Kasım 2014

  Ben sizi siparişim gelmedi. Yurtiçi kargo benimle alay ediyor sanki. kargomu getirmediler araştırın ve yardımcı olun diye aradım. Siz bana yetersiz cevap verdiniz. kargoyu kendiniz arayın gibi. Bende artık böyle kurumsal davranmayan bir kurum ile çalışamayacağımı düşündüm. ve çalışmayacağım. Ancak sizden aldığım ürün henüz daha elime ulaşmadı. ANLADINIZ MI..?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Kasım 2014

  Sayın Burhan C, Üyelik iptali ile ilgili kontroller yapılarak iletilen bilgi doğrultusunda bilgilendirme yapılacaktır. Üyeliğinizin aktif hale getirilmesi ile Bilgi işlem birimimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön