07 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Müşteri Temsilcileri Dalga Geçer Gibi Cevap Vermeye Devam Ediyor!

Daha önce de benzer şikayetlerimi iletmiştim, sağ olsun T.. bey hepsiyle alakadar olmuştu, bugün yine aynı sorunla karşılaştım, web sitelerinden yazmış olduğum ısm-256-14415 numaralı talebimle ilgili yazdıkları cevapta, bana yardımcı olacaklarına zaten sitede gördüğüm standart yazıyı yazmışlar.

Çok merak ediyorum, bu arkadaşları hiç mi kimse kontrol etmiyor, madem müşteri memnuniyeti bu kadar önemli sizin için, ya müşteriyle dalga geçmeyin ya da doğru cevap verin.

Sanıyorum bu cevap otomatik olarak veriliyor, yoksa bir insan böyle bir soruya böyle bir cevap vermez, Hepsiburada.com'a yakışmıyor çünkü.

Lütfen kontrol eder misiniz, ben ne yazmışım, müşteri temsilciniz ne cevap vermiş?

Sezgin 103 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın Sezgin Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ISM-256-14415 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön