04 Nisan 2013

Hepsiburada.com Müşteri Memnuniyeti Ve Satış Sonrası Tavır!

07.09.2011 yılında siparişini verdiğim 48972800 numaralı ürün hakkındaki şikayetimi 25.03.2013 tarihinde Sikayetvar.com'da yazdım. Bunun üzerinde firma yetkilisi çok güzel bir mesajı site üzerinden tarafıma iletti; ayrıca e-mail adresime de aynı güzellikte bir mail gönderildi. Fakat şunu belirtmek isterim ki sorunlar bu şekilde çözülmüş olmuyor.

Firmanın malı sattıktan sonraki tavrı müşteri için referans olmakta ve tekrar aynı firmadan alışveriş yapıp yapmama düşüncesi oluşturmaktadır.

Sözün özü, henüz bana tekrar aynı firmadan mal alma düşüncesi doğuracak olumlu bir dönüş olmamıştır; zira henüz herhangi bir dönüş yapılmamıştır. En yakın zamanda sorunumun çözülmesini umuyorum.

Gökhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Gökhan Ş, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön