24 Kasım 2015

Hepsiburada.com Müşteri Memnuniyeti Nasıl Sağlanmaz İyi Bir Örnek!

Eşimin sipariş almış olduğu ürün elimize hiç ulaşmamasına rağmen ve Hepsiburada.com' u aradığımızda ulaşmayan ürünler 3 gün içerisinde firmamıza geri gönderilir ve iade olur denmesi rağmen 07/10/2015 tarihinde sipariş ettiğimiz ürün hala iade edilmedi.

Konuyla ilgili yaptığımız 8 telefon görüşmesinde laçka çağrı merkezi çalışanlarının konuşma üslubunu bir kenara bırakırsak her seferinde 48 saat içinde aranacaksınız denildi ancak aranmadık ve bu şekilde 5 gündür oyalıyorlar insanı.

Ürünü ulaştıramadıkları için %100 haklı durumda olmamıza rağmen koskoca Hepsiburada paramızı alıkoymaya etmeye devam ediyor. Bravo böyle devam edin, müşteri memnuniyet değil yapacağınız karı düşünün.

Murat 65 Okunma

Cevaplar

  • Murat 26 Kasım 2015

    Bir ürünü iade etmek için 1 aydır uğraşıyorum. Hala iade onaylandı denmesine rağmen 2 gündür iade bekliyorum. Allah akıl fikir versin size. Bunca yıldır sitenizden alışveriş yapıyorum daima ilk tercihim diniz ama artık iyice düşünmeden bir daha alışveriş yapmayacağım. Müşteri memnuniyetiniz den bu kadar ödün vermemeliydiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Murat A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JSH-549-71114 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön