10 Nisan 2013

Hepsiburada.com Müşteri Memnuniyeti Göz Ardı Ediliyor!

Süper hızlı gönderi etiketi ile etiketlenmiş iki ürün sipariş ettim. Firmanın taahhüdü siparişlerimin 24 saat içinde kargoya verileceği şeklinde malumunuz. Fakat ürünler 24 saat içinde kargolanmadığı gibi neredeyse bir gündür sipariş bilgilendirme ekranında "Paketleme işlem sırasına alındı" bilgilendirmesi var.

Bugün iki defa firmaya bunun ne bitmez bir sıra olduğu ve ürünlerin neden hala paketlenemeyip kargoya verilmediği hususunda sorular yönelttim fakat alakaya musakka bir cevapla geçiştirildim. Ben firmaya bu paketleme işinin neden bir gündür bitmediğini soruyorum firma - eskiden bunu yapmazdı sorular bizzat cevaplanır idi. Alakasız bir cevab.Bu paketleme sırası yarın biter mi bilmem.

Adem 21 Okunma

Cevaplar

  • Adem10 Nisan 2013

    Firma basmakalıp cevaplarına burada da devam ediyor . Siparişlerim için bu gün bir ara paketleme aşamasında bilgi notu verildi bir saat sonra siteye tekrar girdiğimde yeniden paketleme işlem sırasına alındı bilgi notu vardı . Lakaytlık başka bir şey değil . Ben bugünde bu paketleme işlem sırasının biteceğini tahmin etmiyorum. Siteden ürün alacak arkadaşlar bir daha düşünsünler süper hızlı müper hızlı hepsi hikaye saygılar. Daha kendi taahhüdünü yerine getiremiyor 24 saat içinde kargo dedi 3. güne girecek hala paketleme işlem sırasında.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Adem Ç, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön