Hepsiburada.com Müşteri Kampanyadan Yararlanmasın Diye Bilerek Yapıyorlar!

Rifat K. |

Hepsiburada'dan Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjanı aldım. Aldığım ürün yerine Yumoş göndermişler. Bana satın aldığım ürün yerine yanlış gönderdiniz doğrusunu gönderin diye kargoya verdim. Doğru ürün gelmediği gibi bir de baktım ürün iade işlemi yapılmış. Para iadesi yapılmış. Sıkıntı yok gibi gözüküyor ama aynı dönemde 500 TL ve üzerine world puan kampanyası vardı. Ürünü iade alınca kampanyadan yararlanmak için gereken alışveriş tutarının altına düştüm ve word puanlardan oldum. Müşteri safsatasını arıyorum yapacak bir şey yok. Benim puan ne olacak diyorum. Tabi ürün iade edildiği için yararlanamazsınız diyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  22:27

  Sayın Rıfat K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MZM-215-53877 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Rifat K.
  13 Kasım
  23:15

  Benim suçum ne hatayı yapan sizsiniz, benim satın aldığım ürünü gönderin diyorum. Öyle bir uygulamamız yok diyorlar.
  neticede bu işi bilerek yapıyorlar. Zaten Aydın doğan ve saz arkadaşlarından ne beklenir ki? Kampanya yapıp bilerek yanlış ürün gönderiyorlar sonra da iade aldık diye kampanya dışı bırakıp milleti kandırıyorlar. Bunun adı sahtekarlık, dolandırıcılık değil mi?