05 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Müşteri İle Dalga Geçiyor.

2 hafta boyunca ulaşmayan siparişim ile ilgili gecikme bildirimi yaptığımda özür dileyerek 10 TL hediye çeki hediye ediyoruz dediler.

Sonra bu hediye çekini kullanmak üzere sisteme giriş yaptığımda göremeyince müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Kurumsal müşteri olduğum için hediye çeki tanımlayamadıklarını, sistemde karışıklık olduğunu falan yazmışlar (G. imiş rumuzu).
Ben bireysel müşteriyim ve normal çalışanım; herhangi bir kurumsallık durumum yok. Geçmişte çalıştığım firma için birkaç ürün satın almıştım fakat ticari bir bağım yok dedim ancak sağ olsun cevap yazmadan sürekli olarak "Sorununuz Çözüldü" şeklinde mesaj gönderiyor.
10 TL'derdinde değilim; derdim saf yerine koyması.

Mert 91 Okunma

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı12 Mart

    Farklı bir hediye çeki üreterek sorunum çözüldü.

  • Mert06 Mayıs 2015

    Tam da Hepsiburada.com 'dan beklediğim yaklaşım ile sorunum basitçe çözüldü. Fakat ben yine de bu mecralara iş hiç bulaşmadan çözülmüş olmasını dilerdim; personelin hizmet içi eğitimi çok önemli. Böyle büyük firmalara personel seçerken kırk dereden su getiriyorlar fakat diploma ve deneyim ile bitmiyor her şey; müşteri odaklı çözüm istekliliğinin de ölçülmesi, sonradan da firma çıkarlarına ters düşmeden müşteriye odaklanılacak özverinin geliştirilmesi önemli bir husus. Teşekkürler tekrar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Sayın Mert D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UDF-928-48828 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön