Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerinin Yazılanı Okumadan Cevap Yazması.

Yunus K. |

61*** no.lu siparişim adresim Marmara şube telefon ihbarlı yazmasına rağmen Çekmeköy şubesine gönderilmiş bununla alakalı müşteri hizmetlerine yazı yazdım açıkça Marmara şube tel ihbarlı yazmama rağmen nasıl başka şubeye gönderiyorlar diye müşteri hizmetleri elemanları sanki benim yazdığım yazıyı hiç okumamış utanmadan açık adres belirtmemi istiyor ve bunu 1 gün sonra cevaplıyor. Kargomun hala yönlendirilmesini yaptırmamış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus K.
  23 Eylül
  19:41

  Tarafım Mehtap hanım tarafından aranarak ilgilendi ve yönlendirmesi ile alakalı görüştüğünü takibinde olacağını belirtti fakat kargo hala Çekmeköy şubesinde bekliyor teslim alamadım hala

 • Yunus K.
  23 Eylül
  19:40

  Tarafım

 • 21 Eylül
  13:21

  Sayın Yunus K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GSA-697-97032 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri