23 Ocak 2014

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgi Vermesi

16.01.2014 tarihli ve 77898965 numaralı siparişim hakkında bilgi almak için 21.01.2014 tarihında Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradım. "Siparişimin temin edildiğini ancak kargoya verilmesinin gecikmiş olduğunu" ilettiler. Kargo maili gelmeyince ertesi gün yeniden aradım ve "acaba temininde mi bir sıkıntı var emin mısınız bakar mısınız?" diye sordum. Yine aynı cevabı verdiler "hayır depoda gözüküyor kargolanmayı bekliyor, ben ilgili birime talimatını geçiyorum" dedi.

Ama maalesef aynı gün akşamı bir mail aldım ve "özür dileriz ürününüz tedarikçi tarafından temin edilemedi" bilgisi geldi. Ben bunu hissedip zaten 2 kere müşteri hizmetlerine sormuştum ancak 2 kere yanlış bilgilendirme yaptı.

Nilüfer 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Nilüfer A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TQP-754-12289 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön