Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Tayfun E. |

90112438 profilimde bu iade görünmüyor, durumu nereden takip edebilirim ? Yazdığım şikayet üzerine mesaj olarak bu numara verildi, ama profilimde iade işlemlerinde görünmüyor. Buraya her sorunum için şikayet yazmak zorunda kalıyorum çünkü "müşteri hizmetleri"nden yazdığım hiç bir konuya geri dönüş yapılmıyor. Otomatik bir kopyala yapıştır cevap verilip sonra ufak bir aşama kaydediyorlar. Devamında gene ulaşamıyorum gene buraya yazmak zorunda kalıyorum...

Artık gına geldi, ilk kalitesi yok bu şirketin. Ne kargoyu zamanında yapıyorlar, ne müşteri memnuniyeti önemli. Son 3 kargomda da kargoya verilmediği halde Hepsiburada.com sisteminde kargoya verilmiş gözüküyordu, kargo firmasının makbuzunda tarihten baktım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  11:35

  Sayın Tayfun E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YTF-465-64984 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri