24 Ekim 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerine Bir Türlü Ulaşamadım!

Hepsiburada.com'dan bir ofis koltuğu sipariş ettim. Koltuğun ayakları ve minderinin poşeti kutudan çamur içinde çıktı. Bir yetkiliye ulaşıp danışabilmek umuduyla çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerini aradım yarım saat bekledim telefonum açılmadı. Mesaj attım, cevap verilmedi.

Facebook sayfalarını buldum, mesaj attım, yetkililerimize ileteceğiz dendi hiçbir yetkiliden ses çıkmadı. İade edeyim o zaman diye düşündüm, sitedeki iade etmek için ürünün yanında olması gereken buton yok.

Bilgisayardan butonun olmadığına dair ekran görüntüsünü aldım Facebook sayfalarına mesaj olarak gönderdim yine yetkililerimize ileteceğiz dendi tabii ki yine ortada bir yetkili yok. Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Begüm 137 Okunma

Cevaplar

  • Begüm25 Ekim 2013

    Ben yurtiçinde yurtdışında internetten çok alışveriş yapan birisiyim.Büyük küçük bir sürü siteden alışveriş yaptım.Gördüğüm en kötü ve güven vermeyen müşteri hizmetleri.Uygulanan prosedürler bile firmalarının iddia ettikleri büyüklüğüne yakışmayan ve uygun da olmayan şekildeler.Köklü bir değişiklik yapılmadığı sürece bu firmayı kimseye tavsiye etmem.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Begüm M, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön