04 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Yetersiz !

Hepsiburada.com dan 09.04.2013 tarihinde 2 ürün satın aldım. Kredi kartımdan para tahsil edildi. Ancak ürünlerden birtanesi (350 tl civarında olan) 25 gündür teslim edilmedi. Teslimat için 7 kere talep açtım ve yaklaşık 7-8 telefon görüşmesi yaptım. Ancak her seferinde yetkili olmadıklarını konuyu genel merkeze ileteceklerini bildirdiler.

Ürünüm uzun süre gelmeyince para iadesi istedim. Son görüşmelerimde telefon ile aranmak istediğimi belirtmeme rağmen hiçbir şekilde telefon ile geri dönüş olmamıştır. Otomatik olarak gönderilen maillerde hep aynı ibare kullanılmaktadır ve kesinlikle sonuç alınacak bir aksiyon olmamıştır.

Arzu 41 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Arzu K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön