Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Sorumsuzluğu!

Mehmet Akif Ş. |

Hepsiburada.com sizden aldığım "Bunjee Büyük Boy 4 Kapak 2 Çekmece Parlak Beyaz Gardırop" adlı ürüne yorum yapmıştım yayınlamadınız. Yorumun sonunda müşteri hizmetlerinin sorumsuzluğundan bahsetmiştim. O yüzden yayımlanmadı dedim. Eyvallah. Ürünü teslim aldım yeni yorum yazayım dedim fakat bu sefer ürüne ait onaylanması beklenen yorumunuz vardır diye bir uyarı çıktı. Müşteri hizmetlerine yazdım. Kaç gündür cevap alamıyorum. Ne sorarsam sorayım cevap yok! Hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum. Bu ne sorumsuzluk? Hizmet veremiyorsanız neden müşteri hizmetleri departmanınız var? Ürünü alacak diğer müşteriler için bilgilendirme yapalım dedik ama 1 haftadır bir yorum yazamadık. Müşteri temsilcisi adı altında çalışan elemanlarınıza lütfen çeki düzen verin. Nasıl olsa yüzlerce sipariş ve müşterimiz var diye düşünülmemeli. Her müşteriye ayrı özen gösterilmeli. Şimdilik diyeceklerim bu kadar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  15:50

  Sayın Mehmet Akif Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NVK-649-83592 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Akif Ş.
  19 Ekim
  15:37

  Sayın Hepsiburada.com kopyala yapıştır ile sorunlar çözülmüyor. Siteniz üzerinden size tonlarca mesaj yazdım. Siz ilk önce oradan cevap yazın.