Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Maillere Cevap Vermiyor!

Gözde T. |

16.06.2014 günü Hepsiburada.com sitesinden Spordünyası isimli tedarikçi firmadan hattrick mk 800 eliptik kondisyon bisikleti satın aldım. 18.06.2014 günü ürünüm geldi. Kurulumu yaptıktan sonra gelen ürünün hattrick sp 7000 olduğunu farkettim. Hemen müşteri hizmetlerine gelen ürünü yanlış olduğunu ve hatanın düzeltilmesi gerektiğini bildiren bir mesaj attım. Saatlerce cevap gelmemesi üzerine mesajlarımı yineledim.

Hala sorunuma bir çözüm bulamamalarını geçtim mesajlarıma dahi cevap vermiyorlar. Bu kadar büyük bir kuruluşun böyle hatalara düşmesi ve yapılan hataları telafi etmek adına çaba göstermemesi hiç hoş değil.

Bir daha kesinlikle Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmam!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  09:25

  Sayın Gözde T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HCM-403-71037 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri