19 Haziran 2014

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Maillere Cevap Vermiyor!

16.06.2014 günü Hepsiburada.com sitesinden Spordünyası isimli tedarikçi firmadan hattrick mk 800 eliptik kondisyon bisikleti satın aldım. 18.06.2014 günü ürünüm geldi. Kurulumu yaptıktan sonra gelen ürünün hattrick sp 7000 olduğunu farkettim. Hemen müşteri hizmetlerine gelen ürünü yanlış olduğunu ve hatanın düzeltilmesi gerektiğini bildiren bir mesaj attım. Saatlerce cevap gelmemesi üzerine mesajlarımı yineledim.

Hala sorunuma bir çözüm bulamamalarını geçtim mesajlarıma dahi cevap vermiyorlar. Bu kadar büyük bir kuruluşun böyle hatalara düşmesi ve yapılan hataları telafi etmek adına çaba göstermemesi hiç hoş değil.

Bir daha kesinlikle Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmam!

Gözde 582 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Haziran 2014

    Sayın Gözde T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HCM-403-71037 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön