05 Kasım 2015

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Kime Hizmet Eder?

Aldığım üründe sıkıntı çıktı. Tedarikçisi yeni ürün gönderdi ama eski ürünü bir türlü gönderemedim. Gümüşhane Yurtiçi Kargo ürünü zamanında almadı. Kargo kodunun süresi bitti. Hepsiburada ise yeni kodu vermemekte ısrar ediyor.

Tufan 51 Okunma

Cevaplar

 • Tufan24 Kasım 2015

  Hepsiburada'dan almış olduğum bazı ürünler için olumsuz yorumlar yazdım. İçinde hakaret içermeyen gerçekçi ifadelerimi yayınlamadılar. Plantistanbul firmasından aldığım fidanlardan bazıları fotoğrafta gösterilenden çok uzaktı. Aldatıcı fotoğraf koydukları ve paketlemede özensiz oldukları ve de piyasa fiyatının 2-3 katı ücretlendirdiği için olumsuz yorum yazdım. Ama Hepsiburada yayınlamadı. Ne yani sadece olumlu ifadeler mi yazacağız. Onu zaten firma temsilcileri yapıyor.

 • Tufan08 Kasım 2015

  Ürün tedarikçisi firmayı aradım. sağ olsun ilgilendiler. Kendileri sayesinde kargo kodu alabildim.

 • Tufan05 Kasım 2015

  3gündür verdikleri gibi aynı cevabı verdiler. Ben ne anlatıyorum ne cevap veriyorlar. Müşteri hizmetlerinin sıkıntısı nedir anlayamıyorum. Kendi çalıştıkları kargo firmasının problemi yüzünden günlerdir can sıkıyorlar. Hala aynı içerikte yazıyorlar. Madem öyle ben de devam ediyorum. Hadi bakalım.

 • Tufan05 Kasım 2015

  Çok iyi açıklama yapmışsınız. Çok önemliydi kayıt numarasını paylaşmanız. Sizden durumu sürekli anlatıp durmanızı değil derhal bir gönderi kodu bekliyorum. Şikayetvarda sırf şikayete "cevap verildi" görünmesi için uğraşı verene kadar bir kod göndermek daha mı zor geliyor?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Kasım 2015

  Sayın Turan C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JBK-363-93762 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön