Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri İyi Değil!

Fuat T. |

Siparişimdeki 12 parça ürün 9 farklı kargo paketi ile farklı zamanlarda gönderilmiştir, 1 hafta boyunca evde kargo firmasının gelmesini bekledik! Geçmiş yıllarda, "ürünlerimin hepsinin tek bir kargo ile gönderilmesini istiyorum" uygulaması vardı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda klişe cevaplar dışında hiçbir olumlu yanıt alamadım. Böyle bir gönderi sistemiyle alışverişi sürdüremeyeceğimi ve buna bir çözüm getirilmesi talebinde bulunduğumda yetkili; "malesef böyle bir uygulama bulunmamakta" cevabını verip iyi günler dedi. Yıllardır müşterisi olduğum firmanın bu şekilde bir esnaflık anlayışına sahip olmasını hazmedemeyip buraya yazma gereği duydum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat T.
  08 Kasım
  12:55

  müşteri hizmetleri sayfasına yönlendiriyorsunuz, oradada aynı cevaplar tekrar ediliyor, çözüm üretilmiyor

 • 16 Eylül
  15:55

  Sayın Fuat T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IVB-164-21016 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri