Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Geç Yanıt Veriyor.

Muammer S. |

19 Mayıs günü için bu sitede 1000 TL üzeri alışverişlerde 250 TL çek veriliyordu. Aynı zamanda Maximum ile yapılan ödemelerde 100 Maxipuan veriliyordu. Peki eyvallah güzel kampanya, fakat biz tüketiciler eksik bilgilerden korkuyoruz bu benim doğal hakkım.
Her iki kampanyayı birleştirebilir miyim?
Sipariş verirken günleri birbirine uyduğu için ikisini aynı anda kullanabilir miyim?
Sorularını sordum. Bilmiyorum ahiret sorusu sormuş olabilirim ya da bu sorular üzerine yönetim kurulu toplanıp bayağı tartıştığından olmalı ki cevap bir gün gecikerek 20 Mayıs günü bana ulaştı. 20 Mayıs'ta zaten kampanya bitmişti.
Bu sabah başka bir siparişimin değişimi için aramama rağmen hala sorun çözülmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer S.
  22 Mayıs
  01:07

  Sizin geç yanıtladığınız sorularım yüzünden kampanyaya katılamamış olmam ayrı bir konu tabi ki. Her neyse umarım bir dahaki alışverişimde birçok konuda gerçekten hızlandığınızı görmeyi umuyorum, güvendiğim bi alışveriş sitesi olduğunuz için böyle şeyler olunca hayal kırıklığı yaşıyorum, aksi olsa bu satırları yazmaya bile gerek duymazdım. Kolay gelsin.

 • Muammer S.
  22 Mayıs
  00:59

  Değişim problemim çözümlendi, teşekkürler. Ancak anlayamadığım olay neden bu kadar yavaşsınız, sorunumu çözmeniz için neden 3-4 ayrı yerden iletişim kurmaya çalışıyorum, neden bu siteye yazacak kadar kızıyorum, talep varsa neden personel sayınızı artirip iletişim ve sorunları çözme hızında bir atakta bulunmuyorsunuz? Yıllardır değişmedi maalesef. Bunların cevabını bulduğunuzda, kad

 • 21 Mayıs
  16:43

  Sayın Muammer S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YQK-127-61912 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri