10 Nisan 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Fiyaskosu!

Hepsiburada. com/liste/MyPage/ServisMerkezleri. aspx linkinde bulunan servis merkezlerinin içerisinde satın almak istediğim ürünün (Diesel saat) servis merkezi bilgileri bulunmamaktadır. Firma müşteri hizmetlerine mesaj attığımda "Tedarikçi firma hakkında bilgi verememekteyiz. " cevabını 12 saat içinde aldım ve diğer firmaların servis merkezleri orada yazdığı halde bu ürünün yazmadığını sormak için müşteri hizmetlerini telefonla aradım fakat bu konuda bilgilendirme yapacak bir birimin olmadığını ve bu bilgilerin ürün satarken değil ürün arızalandığında bize verildiğini söylemiştir. Mesaj atmam gerektiğini söyledi. Mesaj attım ve bu konuyu tekrar sordum fakat 5 gündür cevaplanmadı.

Tayfur 52 Okunma

Cevaplar

  • Tayfur11 Nisan 2013

    Hepsiburada.com çözüm olarak attığım mesajı 'Talebiniz kapanmıştır.' uyarısı ile inaktif duruma getirmiştir. Cevap vermek yerine konuyu cevap vermeden kapatmıştır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Tayfur Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön