Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Çok Pasif...

Ali Ş. |

Aldığım Lenovo Notebook'un ilk kullanımda hard-disk inden ses gelmesi ve ağır çalışmasından dolayı Hepsiburada.com da arıza kaydı oluşturdum. Lenovo ya yönlendirdiler, Lenovo değişim talebimden dolayı üzerinde seri numarası yazılı faturayı 5 gün içinde mail olarak yollamamı istedi.
5 gündür her gün aramama ve faturayı mail adresime göndermelerini istememe rağmen hala sorunum çözülmedi.

5 gün boyunca müşteri hizmetleri durumun acil olduğunu not aldı. Ama yinede kargo ile ulaştırmaya çalışıyorlar 5 günün sonunda kargoda elime ulaşmadı.
Yönetim mekanizmaları yok, algı kabiliyetleri yok. Kendim söyleyip kendim dinliyorum. Yine yanlış bildikleri şekilde yapıyorlar. Müşteri hizmetlerinden memnun değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ş.
  19 Şubat
  14:44

  Birkaç gün önce Lenovo dan onarım onayı geldi kargo ile yolladıklarını belirttiler. Hepsiburada.com u aradım yine, onarım belgesini Hepsiburada ya göndermemin yeterli olacağı söylendi... Bugün Lenovo dan kargo elime ulaştı laptop u da göndermişler. Servis raporunu Hepsiburada.com a mail attım, ürünü servis raporu ile göndermemi ve arıza iade departmanının ürünü inceleyeceği ve bana dönüş yapacakları söylendi. Süreç yine uzamaya devam ediyor...

 • 31 Ocak
  16:14

  Sayın Ali Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JEB-417-10649 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ali Ş.
  31 Ocak
  11:36

  Ve Lenovo hafta sonu mesai de değil. Süreç uzamaya devam ediyor. Pazartesi bakalım neler olaracak.

 • Ali Ş.
  31 Ocak
  11:32

  6 gün ün sonunda üzerinde seri numarası yazan fatura kargo aracılığıyla elime ulaştı. Ve yine hüsran. Seri numaramın önünde fazladan bir "s" harfi var. Umarım Lenovo ile sıkıntı yaşamam. 6 gün boyunca zaten sizinle irtibat halinde idim. Ama buraya şikayet yazınca hemen dönüş yaptınız. Teşekkür ediyorum Şikayetvar.com.

 • 31 Ocak
  11:24

  Sayın Ali Ş.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan JEB-417-10649 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri