Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Çok Bekletiyor!

Naci D. |

Aldığım bir ürün hakkında bilgi almak hem de kendi noksanlarını dile getirmek istediğim bir konuyu 22/09/2016 tarih ve saat 19:58'de aramaya başladım. 18 dakikada müşterileri olduğum halde bir de sipariş numaramı vererek girmeme rağmen evet 18 dakika beni beklettiler. Zamanımı aldılar bize yazık değil mi biz bunları hak ettiğimizi düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naci D.
  29 Eylül
  15:09

  Adamların hiç umurunda değil buradan lütfen alışveriş yapmayın siz saygı ve imkan sunan siteleri tercih ediniz.

 • Naci D.
  23 Eylül
  20:07

  Ya ben bu büyük sitelerin o kadar açıkları var ki şaşırıyorum. Derdimi müşteri hizmetlerine anlattım anlamadılar bir de bura anlatayım derdim diyorum sizin bir eksiğiniz düzeltin diye yazıyorum satıcılarınıza bir buton açın mşteriler hemen anında iletime geçebilsin diye ama bunu kimseye anlatamıyom. Ör:Bir ürün alacağım bir konuda acil bilgi almak istiyorum ki ona göre sipariş vereyim ama bu sitede böyle bir şey yok hala diyorlar siz bize söyletin biz öyrenip size dönelim.

 • 23 Eylül
  13:34

  Sayın Naci D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HZJ-778-43338 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri