16 Nisan 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Bir Aylık Tatilde Galiba!

17.3.2013 tarihinde aldığım buharlı temizleyicinin kullanılmış ve iki plastik aparatının eksik olduğunu kendilerine yazdım. Bir hafta bekledim yeni iletiyi gönderdim. Ama dönen olmadı. Daha önceki siparişimde de sorununuz hakkında detaylı incele yapılmış demişlerdi. İncelemeye bakın kargosu ödenmiş siparişi iptal ettiler.

Şimdi ise bir ayı bulacak neredeyse bu ürünü aldığım. Mesaja verdikleri cevap "konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup paylaşımınız için teşekkür ederiz."

Ey hepsiburada.com yetkilileri ben sizinle herhalde akşam sohbeti etmiyorum. Sorunumu iletiyorum ve hala iletiye cevap yazmıyorsunuz.

Salih 60 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Nisan 2013

  Sayın Salih G, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Salih26 Nisan 2013

  91180247 nolu siparişimi artık gönderin lütfen. Kendi sitenizde yazılan iletilere zaten cevap vermiyorsunuz. Burdan yazmak zorunda kalıyoruz.

 • Salih18 Nisan 2013

  Sayın yetkili, Aldığım üründe kullanma kılavuzunda yazılı olan aparatlardan 12 Kumaşlar için buhar püskürtücü 13 Cam silme aparatı 14 Cam silme aparatı ve kumaşlara uygulanan buhar püskürtücü için yardımcı başlık çıkmamıştır. Bu aparatların temin edilerek tarafıma gönderilmesini istiyorum. hepsiburada.com güvenilir bir site olmasına rağmen ne yazık ki ben bunu yaşayamadım. Elbise aldım iptal edildi. Mause aldım bozuk çıktı. Uzatma kablosu aldım bozuk çıktı siparişi iptal ettiniz. Üç tane plastik için uğraştırmayın lütfen.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Salih G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön