Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri!

Volkan V. |

Hepsiburada. com üzerinden aldığım ankastre ürün doğal gaz ayarlı geldi tüp ayarı için servisine 50 TL ödemek zorunda kaldım. Bu durumu müşteri hizmetlerine bildirdiğimde ilk başta gayet olumlu yaklaşıp ürünü incelediler ve haklı olduğumu mağduriyetimin karşılanacağını söyleyip 24 saat içerisinde aranacağımı telefonu kapattılar. Bu konuşmanın ardından yaklaşık iki hafta geçti ve biz 4 kere daha iletişim kurmaya çalıştık müşteri hizmetleriyle, her seferinde yeni bir form oluşturdular. Daha yetkili bir merciyle görüşmek istediğimi söylediğimde ise böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyip telefonu kapattılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  13:48

  Sayın Volkan V.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BUM-596-31776 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri