11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Hi-Level HLV-T1001W tablet 3 gün çalıştıktan sonra iflas etti. Zaten ilk geldiği gün bile ekran çizikleri vardı ve ekran koruyucu hava kabarcıkları ile doluydu. Bütün bunları sorun etmedim ancak Tablet 3. günün sonunda SD kart sorunu verdi ve bir daha da açılmadı.

Değişim için göndermek istedim ancak hepsiburada.com müşteri hizmetlerinin umurunda değil, 3 gündür onay bekliyorum. Savcılıktan temiz kağıdı mı göndermem gerekiyor sanırım. Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise sistem'de sorun olduğunu söylüyorlar.Bu alışveriş sitesi maalesef satana kadar!

Bülent 140 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Bülent Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön