06 Nisan 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri!

Hepsiburada.com alışveriş yönünden iyi bir firma. Fakat müşteri hizmetleri bölümü çok kötü. Tüm derdimi yazıp bir mesaj atıyorum. Dört gün sonra yanıt geliyor.4 günde cevap gelir mi ? Mektup da yazsam aynı sürede cevap alırım zaten. Gelen yanıt alakasız bir şey oluyor.Gelen yanıta cevap veriyorum.

Bir 4-5 gün daha bekliyorum.Bu defa gelen cevap "lütfen sipariş numaranızı veriniz.".Zaten bir üstteki mesajda yazıyor. Ben senin bir önceki mesajını görüyorum. Sen sistemin başındasın göremiyor musun? Amacın nedir? Müşteri hizmetleri ne zaman lazım olsa hiç bir işe yaramıyor.Geç cevap geliyor ve gelen cevap müşteri ile dalga geçer gibi. Çoğu zaman cevap bile vermeden mesaj kendiliğinden kapanıyor.

Kağan 78 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Kağan M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön