Hepsiburada.com Müşteri Hizmetler İlgisizliği!

Osman Ö. |

Hepsiburada.com 'dan çamaşır makinesi siparişi verdim ve aynı gün para havalesini gerçekleştirdim.Bilgisayardan baktığımda her defasında onay beklemektedir yazısını gördüm ve her defasında da müşteri hizmetlerini arayıp güzel bir dille derdimi anlattım.Konuştuğum bütün görevliler size kesinlikle dönüş yapılacaktır(mail veya cep telefonu yoluyla)demesine rağmen kimse geri dönmedi.Havale yapılırken özellikle vurgulanan sipariş numarasını ilgili alana yazarak havale yapmıştım.Aradan bir haftaya yakın bir zamandan geçtikten sonra tesadüfen Hepsiburada.com sitesinde bilgilendirme mesajını gördüm.Siparişim bana özel %10 indirimiyle birlikte iptal oldu.(200TL zararım,1 haftam kayıp)Hala bir özür mesajı yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  11:58

  Sayın Osman Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YZJ-540-32724 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri