30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmeti Yerine Tehdit Var!

3/8/2013'te renk seçenekli olarak satılan kırmızı Salcano bisiklet siparişi verdim ve ödeme yaptım. 13/8/2013'te kargo yeşil getirdi. Teslim almayıp durumu Hepsiburada'ya yazdım, cevap yok. Ben üreticiden kırmızı bisiklet buldum, ancak eskisi gelmeli dendi. Israrla aradığım HB call center, sistemden iade kodu oluşturmamı söyledi, yaptım, kargoya gittim, sistem kodu reddetti. HB müşteri hizmetleriyle yapılan tüm görüşmeler ve yazışmalar 'sizi arayacağız' diye geçiştirildi. Bisiklet 3 gün kargo şubesinde başıboş kaldı.

Kargocular sayesinde kod sorunu çözüldü ve doğru renk geldi. Bu arada HB parayı iade etmiş. Şimdi, HB 18 gün çözüm ve özür için aramadığı müşterisini kanuni süreçle tehdit için arıyor.

İhsan 79 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın İhsan E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön