11 Nisan 2013

Hepsiburada.com Mükerrer İşlem Yaptılar!

07.04.2013 tarihinde 24138709 nolu siparişimi, sanal kartımla yapmak istedim, kartımın onaylanmadığı uyarısı üzerine, Asıl kartımla gerçekleştirdim. Banka kayıtlarından iki kartımında onaylandığını gördüm. Akabinde firmaya telefonla fazla ödememim iadesini istedim. Firmanın finas birimi tek ödeme yapıldığını bildiren bir açıklama yaptı.

Bankam ile görüşmem gerektiğini belirttiler. Sonrasında bankam dan aldığım 2 adet ödemeye ait bilgilerle, Kredi kartımın ekstre sayfası ekran görüntüsünü mail yolu ile gönderdim.
Tüm bu bilgilendirme, açıklama ve görüşmelerime rağmen bugüne kadar sorunuma bir çözüm getirmediler.

Bayram 54 Okunma

Cevaplar

 • Bayram 24 Nisan 2013

  Nihayet bugün olumsuz da olsa bir cevap geldi. "Siparişinize ait tek ödeme aldık" diyorlar. Haklılar bence de, mükerrer ödeme elbette bu siparişe ait görünmeyecek, ödeme var ama karşılığında sipariş yok. Bunu çözemiyorlar yazık. Bu arada kredi kartı ekstremde görünen aynı tarih ve tutarlı ikinci ödemeyi hepsiburada.com un hayaline yaptım anlaşılan. Böylesi mahir ve işinin ehli bir müşteri ilişkileri servisi hepsiburada.com un geleceği için oldukça parlak bir batış getirecektir eminim. Bu tahsilatı bankam aracılığı ile nasılsa geri alacağım, bundan zerre kadar şüphem yok. Böylesi bir duruma nasıl açıklama getirecekler göreceğiz, tabi ki cevap verme gereği duyarlarsa!!!

 • Bayram 16 Nisan 2013

  Şikayete konu olan bu durum, anlaşılan içinden çıkılmaz bir sorun ki ( firma için!) ilk bildirimimin üzerinden 10 gün geçti hala çözümsüz... Mağdur olan benim için oldukça uzun olan bu süre, firma(mız!)ya göre sorunun çözümü için en kısa süreden( kendi ifadeleri) daha kısa bir süre ki çözümsüzlük konusunda oldukça rahatlar. Haklılığım kanıtlandığında mağduriyetimle geçen süreyi nasıl izah edecekler (umurlarında olursa tabi) merak ediyorum. Adli ve ilgili makamların bulacağı çözümü, burada ve paylaşım ortamlarında tekrar tekrar paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Nisan 2013

  Sayın Bayram A, Talebiniz sonuçlandırıldığında sizi hemen bilgilendireceğiz. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Bayram 13 Nisan 2013

  Bilgilendirme mesajı dediğiniz, İlgili birime yönlendirme ifadesi var ama çözüm hala yok hep aynı tutum, yazıklar olsun. Tüm belge ve kanıtlara rağmen çözülemeyen sorunu eminim ki tazminat davası ile sonuçlanacak mahkemeler çözecektir. Bakalım fatura kime kesilecek.

 • Bayram 11 Nisan 2013

  Mesajlara verilen centilmen cevaplar kadar, ilgili birimlerin çözüm konusunda duyarlılığını görmek mutlu edecek bizleri.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Bayram A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön