29 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Mili Nokia Lumia 925 Kırılmaz Cam Ekran 0.33 2.5d Uyum Sağlamadı.

Nokia Lumia 925 modelli telefonuma Hepsiburada.com'dan kırılmaz cam aldım. Boyut olarak uymasına rağmen ürünü telefonuma taktığımda (daha önce defalarca benzer işlemleri yaptım) kırılmaz camın kenarları tam olarak oturmadı. Haliyle çok kötü bir görüntü oluştu. Hepsiburada.com ile irtibata geçtiğimde bu mağduriyeti giderme yönünde herhangi bir şey yapamayacaklarını ürünü açıp kullandığımı belirtiyorlar. Ürünü yapıştırmadan önce boyutlarının telefona uygun olup olmadığını kontrol ettim. Ama yapıştırdığım da kenarlarının oturmayacağını bilmem pek mümkün olmasa gerek. Bir ürün için aksesuar satıyorsunuz ama ürüne uymuyor ve bu durumu satıcıya ilettiğinizde suçlu yine müşteri oluyor. Daha öncede alışveriş yaptığım ve genel olarak memnun kaldığım Hepsiburada.com'dan daha müşteri memnuniyetini gözeten bir tutum sergilemelerini beklerdim.

Mustafa 107 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Ağustos 2016

    Not: bir önceki yorumumu Hepsiburada.com üzerinden açılan kayıtta bana gönderilen mesajda belirtilen hususlarla ilgilidir.

  • Mustafa 30 Ağustos 2016

    Öncelikle Ben iade etmek için herhangi bir ürün yollamadım. Nokia 925 telefonuma uygun olduğunu iddia ettiğiniz aksesuar telefona uygun çıkmamışsa bu müşterinizi kabahati midir? Geri iade koşullarınızda biz bir ürün için aksesuar satarız ama aksesuar uyumlu çıkmazsa sorumluluk kabul etmeyiz gibi bir madde mi var? Ben göremedim. Bu mağduriyeti çözmeseniz durumunda tüketici hakları birimine başvuracağımı tarafınıza bildiririm. 12,90₺ ilk bir ürün olsa da burada ciddi bir sorumsuzluk sergilendiğini düşünüyorum. Firmanın cevabını okuduğumda şikayet metnini okumadan ve sadece cevap vermek için cevap verildiğini düşünüyorum. Ürünün problemli çıkmasıyla ilgili en ufak bir değerlendirme ya da çözüm önerisi göremiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Sayın Mustafa S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WQJ-488-93832 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön