Hepsiburada.com Mesajlara Cevap ermiyor!

Tamer Kamil A. |

25/12/2013 tarihinde 60 adet ürün siparişi verdim. Ürünlerden biri (ütü) için Tahmini kargoya veriliş tarihi: 01.01.2014 yazıyordu. 2/1/2014 tarihinde ürün hala kargoya verilmediği için konu ile ilgili bir mesaj attım ama yanıt alamadım.

Ertesi gün tekrar mesaj attım ama yine yanıt vermediler. Bugün müşteri hizmetlerini aradım (6/1/2014), bana ürünü temin edemediklerini ve siparişi iptal edeceklerini söylediler. Tam 11 gün geçti, mesajlarıma yanıt vermediler ancak ben arayınca ürünü iptal edeceğiz dediler. Boşu boşuna 11 gün bekledim. Yine mesaj gönderdim, buna da yanıt vermediler. Neler oluyor anlıya bilmiş değilim, bu kadar bekletilmez Hepsiburada.com.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer Kamil A.
  08 Ocak
  23:01

  Hala bir gelisme yok. En son bir mesaj gonderdiler. Mesajda secenekler arasinda su var :

  Tedarik tarihi belli olmayan ürünü sipariş takip sayfasında iptal edebilirsiniz

  Ancak siparisim birkac urunden olustugu icin, teslim aldigim urunler iade ve iptal olabiliyor, hala tedarik edip gonderemedikleri urun ile ilgili iptal secenegi yok. Urunun ucretini 15 gun once tahsil ettiler, bunu da belirtmeme ragmen hala cevap vermiyorlar ve iadeyi yapmiyorlar.

 • 08 Ocak
  17:26

  Sayın Tamer A,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx