24 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Memnuniyetsizliği...

Hepsiburada.com'dan almış olduğum resminin bordo açıklamasının kırmızı olduğu bilgisayar çantasını iade etmek istedim. Firma bana çantayı bildiğimiz jelatinle ya da naylon demek daha doğru olur bir poşetle gönderdi. Ürünün fotoğrafı ile kendi rengi tutmadığı için ürünü iade ettim ve bana üstündeki naylona hasar verdiğim (vermişim) için iade koşullarına uymadığı için tekrar gönderileceğini benim isteğimle bildirdiler. Bunlar olurken bana haberde verilmiyor ben müşteri hizmetlerinden talep oluşturup öğreniyorum.
Resmen çok çirkin bir ticaret anlayışı! Bir daha Hepsiburada.com'dan alışveriş yapılmamasını tüm sosyal medyada çevremde kötü reklamını yaparak bilgi vereceğim.Hepsiburada.com'un bu etik olmayan ticaretini ayakta alkışlıyorum!

Sevcan 60 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Sevcan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SZD-884-33798 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön