22 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Mecburi Kargo Seçimi.

Bu siteden yaptığım alışverişler oldukça fazla. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyorlar. Fakat gönderimlerinde Yurtiçi Kargo'ya bağımlı hale getiriyorlar müşterilerini. Şikayetim bu kargo firması birçok merkezi bölgelerde dahil sınırlı günde çalışıyorlar. Ürün kargoda 3-4 gün bekliyor. Sizde aynı gün kargo özellikli ürün aldığınızda bu temine sevinemiyor çünkü kargo ile kavga ediyorsunuz.

Bu mecburi kargo seçtirme yüzünden bu siteden alışveriş yapmayanlar olduğunu tahmin etmekte ve ben de bundan böyle alışveriş yapmamayı düşünmeye başlayanlardanım. Bence kargo firması yüzünden kendilerinin prestij kaybına engel olmaları gerekir.

M 2.998 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Sayın M. Serkan G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TEI-398-25444 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön