04 Ekim 2013

Hepsiburada.com Maximum Kart Kampanya Şartları Değişti Mi!

Hepsiburada. com müşteri hizmetlerine yazılan yazı-cevap:

Maximum kredi kartı kampanyası açıklandığında chipgold altın ürünlerinin kampanya kapsamı dışında olmadığının yazdığı kısım kampanya açıklamalarında yazılı değildi. 01. 10. 013 tarihinde yayınlanmış olan kampanya detayları ekran görüntüsü bilgisayarımda mevcuttur. Gerekirse, bir e-mail adresi verebilirseniz, iletebilirim. Kampanya bitiminde 100 TL Maxipuan'ın hesabıma yüklenip yüklenmeyeceği ile ilgili gerekli incelemeyi yapabilir misiniz?

İlgili alışverişiniz kampanya dışıdır. Puan yüklemesi yapılmamaktadır.

Abdullatif 150 Okunma

Cevaplar

  • Abdullatif'in Teşekkür Mesajı01 Kasım 2013

    Problem çözüldü. Kampanyada vaatleri gerçekleştirildi. Hepsiburada.com çalışma ekibine, problemin çözümüne yönelik gösterdikleri ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sayın Abdullatif K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön