Hepsiburada.com Mamanın Bile Sahtesini Satıyor Şaşırdım!

Merve S. |

İlk aldığım Pro Plan Somonlu kedi mamasına göre yeni aldığım çok yağlı ve kedim hiç yemedi.
2. paketi (2-3 ay sonra aldım) ilki bitince, 1 hafta sonra açtım ve şok oldum, tekrar alma sebebimiz kedinin çok sevmesi ve yağının çok az olması mama hiç kokmuyor denebilir, fakat ikinci mama facia!

Aynı mama üzerinden bu kadar değişiklik nasıl yapılabilinir mi anlamış değilim. İkisi de somonlu-pirinçli, arada feci fark var aynı mama olamaz, 2. paketin sahte olduğunu düşünüyorum.

İnternetten alışverişin cılkı çıkmıştı zaten bir de Hepsiburada.com'dan olunca şaşırdım, zaten mantar tedavisi görüyor, veterinerin ilk sorusu mamayı mı değiştirdiniz olmuşken, bu durum hiç iyi olmadı!

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve S.
  14 Aralık
  17:04

  günler geçiyor ve sadece\' ilgilencez \'.iyi de ne zaman ,şu an başka bir mama yiyor fakat asıl maması bu değil,1 yaşını doldurduğu için az yağlı mamaya geçelim artık dedik ve alışmıştı
  mamanın sahte olduğunu düşünüyorum diyorum,aldığım oyuncak kırık geldi demiyorum,bence önem sıraları yok bu ciddi bir fiyasko!!!

 • 09 Aralık
  14:12

  Sayın Merve S,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx