Hepsiburada.com Mal İadesi Sorunu...

Kürşad Ü. |

Mayıs 2016 ayında Hepsiburada.com e-ticaret sitesinden bir Canon ef 18-135mm 3.5-5.6 ıs stm objektif satın aldım, sitede objektif ef olarak yazılmıştı. Ancak gelen objektif ef değildi, ayrıca kutusunda değil korumalı bir poşete sarılıp gönderilmişti. Bende iade faturasıyla birlikte geri gönderdim. Ancak Hepsiburada firması tarafından iadem objektifin kullanılmış olduğu gerekçesiyle reddedildi. Daha sonra bu talebimi yenilememe rağmen firmadan para iadesi yapılmadığı gibi objektifte geri gönderilmedi. Defalarca firmaya bildirmeme rağmen şu anda parası ödediğim bir malın ne iadesi yapılmakta ne de parası geri ödenmekte, üzerinden 5 aya yakın bir süre geçmesine rağmen Hepsiburada ilgileniyoruz demekten başka hiçbir şey yapmamaktadır.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  13:55

  Sayın Kürşad Ü.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MTV-373-46236 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri