Yunus Ş. Teşekkür Mesajı

sundukları çözümden memnun kaldım birdaha olmaması dileğiyle güvenli bir site olduğunu asla ınkar edemem ilginize teşekkürler

Hepsiburada.com Maksimum 5 Gün Kargolama Güvencesi Verilen Ürün 7. Günde Kargolanmadı.

Yunus Ş. |

Yeni taşındığım ev için kanepe aldım 5 gün kargoya verilme süresi vardır denip şuan 7. günde ve hafta sonu girecek araya 24.09. da kargoya verilme zamanı yazarken 3 gün geçti hala kargoda değil sizden bir daha ürün almak ve kimseye tavsiyede bulunmak istemiyorum uygun fiyatmış iyi hizmet verin.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Ş.
  03 Ekim
  13:08

  sundukları çözümden memnun kaldım birdaha olmaması dileğiyle güvenli bir site olduğunu asla ınkar edemem ilginize teşekkürler

 • 27 Eylül
  11:37

  Sayın Yunus Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JFQ-974-87841 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. İlgili kayıt üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri