Hepsiburada.com Mağdur Ettiler.

Gökmen K. |

24.09.2016 tarihinde banyo lavabo üst dolabı için Hepsiburada.com'a sipariş verdim. 3 gün sonra ulaşan kargoyu teslimatçı firma yüzünden teslim alamadım. Gidip şubede kontrol ettiğimde bana hasır sepet gönderildiğini öğrendim. Tabi ki teslim almayıp iadesini talep ettim. O gün bugündür ne iade alıyorlar ne doğru ürünü gönderiyorlar.

Aradan 22 gün geçmesine rağmen ne Doğan holding, ne Hepsiburada genel merkezi, ne sitenin müşteri hizmetleri tarafımla en ufak bir iletişime geçmemekte ısrar ediyor. Kimi arıyorsam çözüyoruz deyip bir daha aramıyor. Müşteri hizmetlerine mesaj bırakıyorum cevap verilmiyor. İade istiyorum hiçbir faaliyet yok. Açıkçası yanıltıldığımı düşünmeye başladım. Yasal haklarımı tabi ki kullanacağım ama öncesinde herkes bana yapılanı bilsin istedim.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökmen K.
  20 Ekim
  11:58

  Ben bu siteye şikayetimi iletmeseydim, bu kadar ileri gitmeseydim benimle hepsiburadacom'dan kimse ilgilenmeyecekti. Böylece deneyim sahibi oluyor, alışveriş yapmamamız gereken firmaları tek tek tespit ediyoruz. Ama unuttukları bir şey var yaşadığım travma yüzünden psikolojim bozuldu. Hakkımı bu firmada benim işimi çözmeyenlere helal etmiyorum. Hesabını yaradana verirler artık.

 • 19 Ekim
  08:33

  Sayın Gökmen K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TKN-782-83762 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri